Archiwum bloga
Kategorie bloga
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Wyszukiwanie w blogu

EZPZ czyli „bułka z masłem”

Dodany dnia1 lat temu
EZPZ czyli „bułka z masłem”

EZPZ to podkładka do jedzenia dla dzieci stworzona z bezpiecznego silikonu. 

Nie masz już siły wciąż zbierać z podłogi talerzyków Twojego Szkraba ?

EZPZ przywiera do stolika, dzięki czemu Maleństwo nie będzie w stanie jej zrzucić. Podzielny talerz pozwala na rozdzielenie jedzenia, co zachęca do nauki samodzielnego spożywania posiłków, jak również rozpoznawania tego, co je. Rodzicowi będzie łatwiej podawać dziecku odpowiednią ilość warzyw, wprowadzać BLW i stosować zbilansowaną dietę dziecka, czyli najważniejszego człowieka :) Nie bez powodu motto marki brzmi „mniej bałaganu, więcej frajdy „.

Flower Play Mat do podkładka z kwiatuszkiem do różnorodnych prac prac plastycznych.  Mata posiada 6 zintegrowanych miseczek, które zostały dopasowane rozmiarem do małych rączek dziecka. Pozwala uporządkować koraliki,klocki, czy rozdzielić farby, bądź małe kredki świecowe. Do rozmiaru podkładki idealnie pasuje kartka papieru. Możliwość samodzielnego wyjmowania przedmiotów z miseczek pozwala dziecku na rozwój zdolności motorycznych.

Podkładka może mieć kontakt z żywnością, dzięki czemu genialnie sprawdzi się dla małego kucharza np. przy dekorowaniu ciasteczek i zabawach w kuchni.

EZPZ zachęca również swoim kształtem. Można kupić uśmiechniętą buźkę, misia czy kwiatuszka. Jedzenie stanie się okazją do tworzenia wspaniałych historii. Żaden posiłek nie będzie taki sam, a misio czy kwiatuszek staną się wyczekiwanym elementem dnia.

Nie zawiera BPA, PVC, ołowiu czy ftalanów.

• Hipoalergiczna.

• Antybakteryjna – nie rozwiną się na niej żadne bakterie, grzyby, ani pleśń.

• Łatwo się ją czyści już samą ciepłą wodą z mydłem. Można również myć w zmywarce.

• Można podgrzewać w mikrofalówce. • Można używać w piekarniku (do 175 stopni).

• Podkładka zabezpiecza stół (czy inną powierzchnię) przed większością bałaganu, robionego przez dziecko podczas twórczych zabaw.

• Szczególną zaletą produktów EZPZ jest również to, że będą zawsze wyglądać jak nowe – silikon nie ulega bowiem korozji, nie rysuje się, ani nie przebarwia – jest więc właściwie niezniszczalny.


Produkty powiązane
Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się