Etui na butelki Chevron

Marka:
80,00 zł

Termotorba SKIP HOP GRAB & GO Szykujecie się na dłuższy pobyt poza domem i zastanawiacie się jak przechować niezbędny podczas wyprawy prowiant? Termotorba SKIP HOP GRAB & GO Wam w tym pomoże!

Elegancka i praktyczna termotorba SKIP HOP GRAB & GO przechowa w odpowiedniej temperaturze dwie butelki, bidon, słoiczki z jedzeniem lub inne ulubione przekąski. W torbie przenosić można ciepłe dania jak i wymagające chłodu napoje. By utrzymać niską temperaturę, wystarczy włożyć do torby wcześniej zamrożony wkład chłodzący (będący częścią zestawu). 

Ilość
Dostawa
Dostępny, wysyłka w 24h 1 Przedmiot
Opis

Termotorba zamykana jest szczelnie na dwustronny zamek błyskawiczny - co znacznie ułatwia dostęp do jej zawartości oraz skraca czas potrzebny na wyjęcie butelki lub przekąski i tym samym lepiej utrzymuje pożądaną temperaturę w jej wnętrzu. Dla naszej wygody, torba wyposażona jest w specjalny pasek zamykany na klips - możemy więc łatwo i bezpiecznie zamocować torbę w zasięgu ręki. Termotorba SKIP HOP GRAB & GO sprawdzi się poza domem - na spacerach, dłuższych, samochodowych wyprawach, rowerowych wycieczkach, w parku na plaży i na basenie. 

Opis szczegółowy:

-to pojemna termotorba, która pomieści dwie butelki lub inne ulubione przekąski

-termoizolacyjny materiał, z którego uszyte jest wnętrze torby, w zależności od potrzeb utrzymuje ciepłą lub zimną temperaturę

-dwustronny zamek błyskawiczny pozwala na łatwy i szybki dostęp do zawartości torby; w zestawie znajduje się dodatkowy wkład chłodzący

-uniwersalny pasek zamykany na klips, pozwala na zamocowanie termoorby do ramy wózka, roweru lub do podręcznej torby

-nie zawiera BPA, ftalanów i PCV

-mierzy 17 x 9 x 23 cm

Szczegóły produktu
205301

Opis

Rozmiar
17x9x23cm
Opinie
Bez komentarzy

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się