Zapiski Babci. Wspomnienia dla moich wnuków

Ograniczona oferta specjalna
25,42 zł 29,90 zł -15%

Masz babcię? Poproś ją, by w tej książce spisała dla ciebie swoje wspomnienia!

Jesteś babcią? Dzięki tej książce będziesz mogła przekazać wnukom opowieść o swoim życiu.

Ilość
Dostawa
Dostępny, wysyłka w 24h 3 Przedmioty
Opis

Być może już teraz lubią, kiedy opowiadasz im o swoim dzieciństwie, o „dawnych czasach”.Gdy dorosną, książka z twoimi wspomnieniami będzie dla nich bezcennym skarbem. Nie tylko pozwoli im dowiedzieć się, kim byłaś, jak żyłaś, jak myślałaś, ale także pomoże im poznać własne korzenie i zobaczyć swoje życie w szerszym kontekście.

Od czego zacząć? Jak opowiada się o życiu? Ta książka pomoże ci uporządkować wspomnienia. Znajdziesz tu także miejsce na fotografie. Możesz po kolei odpowiadać na pytania lub wpisywać tylko to, co w danym momencie przychodzi ci do głowy. Jeśli któryś temat cię nie dotyczy, rozwiń w tym miejscu inny wątek. Nie musisz traktować dosłownie każdego hasła – wystarczy, jeśli stanie się inspiracją do zapisania tego, co pamiętasz, co było ważne akurat dla ciebie. Kto wie, może zechcesz kontynuować zapiski w osobnym zeszycie?

Szczegóły produktu
WT012

Opis

Wymiar
20x23cm
Okładka
twarda oprawa
Ilość stron
64
Opinie
Bez komentarzy
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Czerwona kokardka na szczęście
Ograniczona oferta specjalna
4,26 zł 5,01 zł
Czerwona kokardka na szczęście! Czerwień jest symbolem miłości, dobrej energii, bogactwa, a też, według ludowych wierzeń, chroni dziecko przed urokami.

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się