Body shortsleeve MilkyWay White

35,01 zł

Swoboda ruchu, komfort i odpowiednia temperatura to podstawowe warunki, aby Twoje dziecko mogło swobodnie i bez przeszkód odkrywać i zdobywać świat. Aby mu w tym jak najlepiej pomóc, stworzyliśmy nowa linię ubranek. 

Body ColorStories są uszyte ze 100% idealnie miękkiej i specjalnie „czesanej” bawełny najwyższej jakości. Dzięki temu bardzo dobrze regulują ciepło między skórą Twojego dziecka i otoczeniem, są miękkie, wygodne i całkowicie naturalne. Są również bezpieczne dla delikatnej skóry niemowląt.

Rozmiar
Ilość
Dostawa
Dostępny, wysyłka w 24h 2 Przedmioty
Opis

-stworzone ze 100% zmiękczonej i specjalnie “czesanej” bawełny najwyższej jakości

-wyprodukowane w Polsce

-drukowane wodnymi farbami bezpiecznymi dla skóry niemowląt

-są proste, lecz nieoczywiste 

Szczegóły produktu
36-MW-80

Opis

Użytkowanie
Można prać w pralce i prasować
Skład
100% Bawełna
Opinie
Bez komentarzy
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
35,01 zł
Swoboda ruchu, komfort i odpowiednia temperatura to podstawowe warunki, aby Twoje dziecko mogło swobodnie i bez przeszkód odkrywać i zdobywać świat. Aby mu w tym jak najlepiej pomóc, stworzyliśmy nowa linię ubranek....
32,00 zł
Zakolanówki do raczkowania… TAK!  Tego jeszcze u nas nie było! Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom o produkty do raczkowania stworzyliśmy własne rozwiązanie.  Kicajki mają antypoślizgowe łapki na kolanach –...
29,90 zł
Kartonowa książka dla najmłodszych. Duży Jano i mały Wito znajdują tajemniczy kamień. Co się stanie, kiedy go dotkną? Ojej, to magiczny kamień!

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się